S.S.S.

Yachtcrewturkey.net,  Yatçılığın insan kaynakları platformu! İş arayanların ve işverenlerin buluştuğu bir platformdur. Sosyal Medya reklamcılığını aktif kullanarak sektörüne ulaşmayı hedefleyen bir alt yapısı vardır. İlanlar kapalı bir ölçekde ve ilanların hedef bölgelerini göre planlanır.

Türkiye’nin ilk ve tek resmi yatçılık istihdam bürosudur.

Platform alt yapısı için SSL (OV)  sertifıkası  kullanmaktadır . İşletmeler, e-ticaret siteleri, ve çeşitli kurumlar tarafından tercih edilen, belge ibrazı gerektiren ve kurumsal doğrulama yapılan en güvenli  ssl sertifikasıdır.

Kişilik bilgileri açık bir şekilde paylaşılmaz. 

İlan veren bilgileri asla paylaşılmaz.

CV ler de ise satın alınma aşamasına kadar kişilik bilgileri  (fotoğraf hariç ) gizlidir.

Çok kolay. Ana sayfada sağ üstte yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayınca göreceğin formu doldurarak üye olabilirsin. Üye olmak toplam 30 saniyeni alır.

Giriş yapmaya çalıştığın ekranda bulunan “Şifremi unuttum” linkine tıklayıp, üye olurken verdiğin e-posta adresini yazarak yeniden şifre talep edebilirsin. Şifren e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir.

Üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmalısın.

Yachtcrewturkey.net'a üyelik ücretsiz.

Yachtcrewturkey.neta giriş yaptıktan sonra isminizin altında bulunan Ayarlar” linkini tıklayarak ulaşacağın panelde üyeliğinle ilgili tüm bilgileri güncelleyebilirsin.

İşverenlerin veya çalışan adaylarının seninle sağlıklı iletişim kurabilmesi için.

Sitede hazır bulunan Şablon üstünden hakkında detay içermeli, yapacağın işi açık ve net söylemelisin. CV ne hangi göreve talip  olduğunu yazman doğru aramalarda bulunma şansını arttırır. Ayrıca hangi göreve talip  olduğunu doğru seçmelisin ki iş ilanlarına baş vurabilesin,

Hazıladığınız ilan aradığınız profesyonelin görev tanımı hakkında detay içermeli, yaptıracağın işi açık ve net söylemelisin. İlanına kafandaki bütçeyi yazman, doğru taleplerin gelme şansını arttırır. Ayrıca kategoriyi doğru seçmelisin yoksa yanlış kategori seni aramalarda geriye düşürebilir.

CV Düzenle sekmesinde CV'nizin görüntülenme sayısı anlık olarak tarafınız ile paylaşılmaktadır.

Yachtcrewturkey.net sana bildirimleri e-posta olarak atıyor. Bu e-postalar sayesinde CV nin geçen süre içerisinde kaç defa incelenmiş olduğunu takip edebilirsin.  Yeter ki e-postanı düzenli olarak kontrol et.

İlanlarım sekmesinde oluşturduğunuz ilanın ayrıntılarında " Başvurular" size anlık başvuran CV lerin sayısını ve içeriğinde ise ayrıntıları tarafınız ile paylaşılmaktadır.

Yachtcrewturkey.net sana bildirimleri e-posta olarak atıyor. Bu e-postalar sayesinde kim senin iş ilanına CV yollamış takip edebilirsin. Yeter ki e-postanı düzenli olarak kontrol et.

Evet CV oluşturmam önemli ancak mutlaka işverenlerin ilanına da göz at. Belki beklemene gerek kalmadan pozisyonuna uygun işini bulabilirsin.

Yachtcrewturkey.net’u her gün binlerce kişi ziyaret ediyor. Senin aradığın niteliklere uygun birileri orada bir yerde seni bekliyor, bundan eminiz.

Eğer daha hızlı bir çözüm arıyorsan CV ni güncel tut ve sık sık bilgilerini güncelle ,

Profesyonel arayanların kullandığı en önemli Filitre  “ Güncelleme Tarihi” ve “ Hangi Posizyonda çalışmayı düşündüğün “

Platform a bırakılan her ilan  sitemizde ve sosyal ağlarda paylaşımı yapılarak aradığınız kriterlere uygun kişilerin ilanı görmesi sağlanır.

İster iseniz paylaş butonları ile oluşturduğunuz ilanın paylaşımını çeşitli ağlarda kendinizde paylaşabilirsiniz .

Her ilan 20 iş günü yayında kalır , limitsiz üye tarafından iş ilanına başvurular toplanır .

İlan sahibi başvurularından 8 adetini kendi dosyasına indirebilir .

Sistem de kullanılan ödeme türüdür. 1  kontür 50 TL dir.

Platform a üye olan tüm üyelerimize hoş geldin paketi içerisinde ücretsiz 2 kontör ve 1 iş ilanı verme hakkı tanıyoruz.

Bundan sonra ki işlerimlerin de ise Cv oluşturmak ücretsiz iken , iş ilanı oluşturmak için hesabınızdan 5 kontör , sosyal medya doping seçeneği için 1 Kontör düşülecektir.

Oluşturduğunuz iş ilanının Facebook ve Instagram hesaplarımızda sosyal medya reklamının oluşturulması ve takipçilerimiz arasında yayınlanmasıdır.

Platform a üye olan tüm üyelerimize hoş geldin paketi içerisinde ücretsiz 2 kontör ve 1 iş ilanı verme hakkı tanıyoruz. 

Platform da oluşturduğunuz CV nizin doluluk durumuna göre sistem algoritması size otomatik bir puan hesaplar .

Örneğin Her bir referans 30 puan iken her bir sertifka 3 puandır.

Platform da CV nizin aramalarda listelenebilmesi için " Doldurulması Mecburi Alan " uyarısı olan kısımların doldurulması ve oluşturduğunuz CV nizin doluluk durumlarına göre sistem algoritmasnın otomatik hesapladığı kariyer puanınızın 50 puanın üstünde olması gerekmektedir.

Kariyer puanı hesabında , her bir referans 5 puan iken her bir sertifika 3 puandır.

Platform üzerinde kendi oluşturmuş olduğunuz CV nizi İngilizce yada Türkçe indirmek ücretsizdir.

Eğer Başkasına ait CV yi indirmek ister iseniz Hesabınızdan Cv başına 1 Kontör düşülecektir.

Platform üzerinde  CV bankasını güvenliği için her 24 saatte her üyeye tanınan limittir.

Platform üzerinde oluşturulan CV’ler Güncellenme tarihine göre sıralanmaktadır. Güncel CV’ler daha üst sıralarda listelenmektedir.

Platform üzerinde arama yapan iş verenlerin aradıkları ekip arkadaşlarını daha kolay bulmalarını sağlamak için 90 gün içerisinde  güncellenmeyen CV leri Kırmızı olacak şekilde sistem otomatik işaretlemektedir.

Platform üzerinde satın alımı yapılan CV ler site üzerinde dosyanızda 7  iş günü saklanır , sonra otomatik silinir.